Ik heb al een account


 


Ik heb nog GEEN account


REGISTREREN is momenteel even niet mogelijk. 

 

OPROEP aanwezigheid GEMEENTERAAD dinsdag 24 okt.


20-10-2017

AlgemeenOp dinsdag 10 oktober 2017 zakten meer dan 40 supporters af naar het Landhuis om de gemeenteraad van Bornem bij te wonen. Na een uitgebreide bespreking werd het punt ‘borgstelling KSV Bornem' met 2 weken uitgesteld.

Aan alle supporters, vrijwilligers, ouders, spelers, sympathisanten, … willen we vragen om komende dinsdag 24 oktober nogmaals aanwezig te zijn op de gemeenteraad. Deze gaat door om 20u00 in het Landhuis (Boomstraat 1 te Bornem). We verzamelen om 19u45 voor het Landhuis. De borgstelling van KSV Bornem is het enige punt op de agenda.

We willen bij deze een oproep doen om in geel-rode outfit aanwezig te zijn, om op die manier te tonen dat ONZE club zeker nog een mooie toekomst heeft !

Dankjewel voor jullie steun, het is van belang voor de toekomst van onze club, voor onze jeugd.

#BuildingOurDreamteam #SamenSterk #C'monBeurm
 
 

 
Deel dit bericht:


 

In de kijker 

Recentste nieuws