Wij hebben het genoegen om te melden dat we dit jaar 2 extra nieuwe aluminium goaltjes hebben kunnen aankopen voor onze jeugd. Deze zijn er gekomen dankzij de inspanningen van "het feestcomité”, een organisatie van een groep ouders uit onderbouw en middenbouw. Zij hebben in de loop der jaren al verscheidene malen hun fuif, de "dress to impress party” en andere zaken georganiseerd, waardoor deze aankoop is kunnen gebeuren.
Iedere jaar gaat de winst integraal naar de jeugd van KSV Bornem en kunnen we er extra materiaal mee aankopen.

Ook dit seizoen zullen zij terug dezelfde fuif laten doorgaan (febr/mrt 2017). Uiteraard rekenen we op een massale opkomst. We hopen ook dat er andere soortgelijke initiatieven ontstaan. Wij wensen dan ook alle ouders te bedanken die onze club steunen door aan dergelijke initiatieven mee te werken.

Met vriendelijke groeten,

Coördinators Eric Erkelens (OB), Peter Niersch (MB), Danny De Sager (BB) en TVJO's Tom Maetens, Serge Sarlette
Feestcomité en Jeugdmanagement.